papanga® - gumičky do vlasů

Papanga?

Papanga - není jen název značky dumiček do vlasů, ale pro cool příslušenství, které doplňují svůj styl a dávají mu osobní nádech. Jak oni náramky jsou všechny vztek a když Zopfgummi poskytujeme řadu výhod:

elastický pletenec


Perfektní koňský ocas

Skvělé účesy s ohony jsou vždy v módě. S Papanga vlasovými humičkami může vázat obzvláště krásné a vysoce cop, který drží perfektně. Pro ty, kteří to rádi jemně, tam jsou také transparentní vlasovými humičkami od Papanga.

Cool, volné updos

Papanga vlasovými humičkami jsou ideální, aby si buchtu nebo jiné volné updos. Pružná spirála Papanga Haargummi přistupuje ve vlasech a udržovat ji v perfektním stavu. Jednoduché to nemusí být rychlý, aby se drdol.

Papanga - proti roztřepené konečky, vlasy rozbití Anti

Zabránit roztřepené konečky s Papanga! Některé Zopfgummis může poškodit strukturu vlasů. Papanga vlasovými humičkami pomoc účinná proti roztřepené konečky vlasů a rozbití. Vzhledem k mnoha zatáček, připomínající telefonní kabel "chytit", je ve vlasech a zabránit splissige a zlomenou vlasy.

Žádné tahání, trhání nebo uzlování

Díky zcela hladkému povrchcu může být Papanga snadno odstraněna z vlasů - a to i za mokra! Papanga vlasové gumičky nejsou kovu a tudíž jsou velmi šetrné na vlasy.

Papanga - Perfektní scrunchy pro fitness a sport

vlasy kapely Papanga aby se vaše vlasy, aniž by nečistoty nebo potu. Budete téměř nikdy namočit. Oni také zapojit prostřednictvím tvaru spirály a elastickým materiálem formálně ve vlasech a udržet každý sport účes spolehlivě tvaru. vlasovými humičkami z Papanga jsou ideální pro fitness, jogging, plavání a sportů.

Papanga vlasovými humičkami bolesti hlavy

Konvenční čelenky může být příčinou bolesti hlavy. Často Zopfgummis musí být úzce svázána, aby vlasy spolehlivě. Tak, oni vytáhnout na pokožku hlavy. To není jen špatné pro vaše vlasy, ale může to být také příčinou závažných a časté bolesti hlavy být. vlasovými humičkami z Papanga může být pomoc proti bolestem hlavy - zejména děti, mládež a teenagery. Udržují vlasy v perfektním stavu, bez tahání na pokožku hlavy.

The Papanga kroutí Trick

jste jako malé kudrlinky? Dělat po vlasy jednoduše umýt volné buchtu a držte ji společně s Papanga hairband. Elastický materiál je ideální pro toto. Po vysušení vás - v závislosti na typu vlasů - někdy více či méně silné kadeře. Ať to zkusí!

Papanga kdykoli a kdekoli

Téměř všude a při každé příležitosti můžete nosit vlasy s gumičkou Papanga. Stačí si vybrat jednu z mnoha barev a spojit vaše vlasy stylizované tak, aby odpovídaly této příležitosti a oblečení. S Papanga vlasovými gumičkami můžete provádět jednoduché a skvělé účesy rychle. Transparent malé vlasovými humičkami kód Papanga lze opravdu nosit při jakékoliv příležitosti. Jsou téměř neviditelné, a to může udělat perfektní neformální drdol nebo nádherný ohon s ním.

Proč Papanga®?

Papanga® je originální gumička do vlasů nebo ji můžete nosit jako náramek. Gumička vlasy neláme, neškube a ani netahá vlasy. Při sundavání se vlasy do gumičky nezamotávají. Gumička i při každodením použití zanechává svůj původní tvar. Je možné ji používat i při sportování, na vlasech drží a neklouže. Je dostupná ve dvou velikostech a různých barvách.